Компания «Профилайт-групп»

Компания «Профилайт-групп»

Компанія «Профі Лайт-груп» успішно працює в галузі впровадження ефективного світлодіодного освітлення (LED) в різні сфери повсякденного життя. Основний напрямок діяльності компанії «Профілайт-груп» - комплексний підхід до вирішення складних завдань енергоефективності підприємства, розробка і впровадження проектів з переобладнання і модернізації традиційних систем освітлення на LED системи, гарантійний супровід проектів. Світло - це те, що надає необхідну життєву енергію. Життя без світла практично неможливо. Про це слід пам'ятати, коли проектуються системи освітлення на підприємствах, заводах, офісних будівлях та інших місцях загального користування, де людина проводить більшу частину свого часу. На сьогоднішній день, світлодіодні джерела освітлення є найсучаснішими в світі через їх високих експлуатаційних характеристик, а саме:
Термін служби LED систем освітлення у багато разів перевищує існуючі аналоги традиційних джерел світла (термін безперервної роботи світильника не менше 50 000 годин).
На 70-80% зменшується енергоспоживання, ніж з світильниками де використовуються традиційні газорозрядні або люмінесцентні лампи.
Світлодіодні світильники не вимагають спеціальних умов по обслуговуванню і утилізації.
Використання LED світильників забезпечує поліпшену чіткість освітлювальних об'єктів і передачу кольору.
Світлодіодні світильники, на відміну від ртутних і газорозрядних ламп, не мають ефекту мерехтіння
Співпраця з компанією «Профілайт-груп» - це Ваша впевненість в тому, що Ви отримаєте якісний комплекс послуг за прийнятною ціною

Телефони+38 (044) 425 26 55, +38 (067) 320-7374
Адреса компанії04071, м. Київ, вул. Константинівська 56А
ПІБ директораІваношвілі Арсен, директор

Сайт компанії Редагувати