Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення

Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення

Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) – державний оператор телерадіомовлення, радіорелейного й супутникового зв'язку. Замовниками послуг Концерну РРТ є Національні теле- і радіокомпанії України, регіональні обласні телерадіокомпанії, незалежні комерційні телерадіокомпанії та підприємства зв’язку.

Понад 3 тисячі висококваліфікованих спеціалістів Концерну РРТ забезпечують трансляцію 30-ти загальнонаціональних телевізійних та 15-ти загальнонаціональних радіопрограм, а також програм регіональних, обласних державних та переважної більшості недержавних телерадіокомпаній по території всієї країни. При цьому здійснюється повне технічне обслуговування і експлуатація мереж зв’язку, супутникового та ефірного телерадіомовлення.

Історія Концерну РРТ веде відлік від заснування Київської Дирекції радіозв'язку та радіомовлення у 1944 році.
З 1 січня 1973 року всі передавальні телерадіоцентри України а також республіканські мережі зв’язку та телебачення сформували єдину виробничо-технічну структуру – Республіканську виробничо-технічну дирекцію радіозв'язку, радіомовлення і телебачення (РДРТ). В наступному році назву було змінено на Республіканський вузол радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (РВРТ). Під цією назвою структура працювала у 70–80 роки минулого століття.
З 1989 року вона стає ВО РРТ, а з 1992 року – Концерном РРТ.

В Концерн РРТ об'єднані 25 підприємств філій у областях України.
На сьогодні підприємства та філії Концерну РРТ, згідно з наявними ліцензіями, надають такі послуги:
 - технічне обслуговування і експлуатація мереж ефірного телемовлення;
- технічне обслуговування і експлуатація мереж ефірного радіомовлення;
- надання в користування каналів електрозв’язку.

Унікальна інфраструктура Концерну РРТ складається з понад 500 антенно-щоглових споруд висотою від 70 до 380 метрів; більше ніж 12 тис. км радіорелейних ліній; 417 радіотелевізійних передавальних станцій (з них 76 – потужних), що розміщені по всій території України; 1173 телевізійних передавачів; 341 радіомовних передавачів, 2 центрів супутникового зв'язку. Унікальні споруди на об’єктах (вежі, опори, станції РРЛ) та технічні засоби забезпечують розповсюдження Концерном РРТ телевізійного та радіомовлення з охопленням понад 95% території України.

Концерн РРТ є членом Міжнародної організації супутникового зв'язку «INTELSAT» та акціонером Європейської організації супутникового зв'язку «EUTELSAT S. A.». Засоби космічного зв'язку Концерну працюють в системах «INTELSAT», «AMOS»  та «HELLAS SAT» і можуть забезпечити супутникове розповсюдження програм мовлення на всі регіони світу.
Існуюча на сьогодні в Україні державна система розповсюдження телевізійних та радіопрограм, яку обслуговує Концерн РРТ, є для більшості населення України основним джерелом отримання інформації. Всі роки Незалежності Концерн РРТ входить у «Перелік об’єктів, які не підлягають приватизації у зв`язку з їх загальнодержавним значенням».

Концерн РРТ є головним виконавцем державного замовлення з трансляції телевізійних та радіопрограм, вироблених державними телерадіоорганізаціями.

Для збільшення обсягів своїх послуг, Концерн РРТ продовжує вдосконалювати власну інфраструктуру.

Концерн РРТ, всі його підприємства і філії плідно співпрацюють з усіма замовниками та завжди відкриті до реалізації будь-яких нових ідей та проектів.

 

Телефони+38044 226 22 60, Факс (+38044) 440 87 22
Адреса компанії04112, м. Київ, вул.Дорогожицька, 10
ПІБ директораІщук Володимир Олександрович, Генеральний директор

Сайт компанії Редагувати