ТОВ "Хуавей Україна"

ТОВ

Компанія Huawei – лідер у постачанні рішень в галузі інформаційно-комунікаційних технологій. Клієнтоорієнтованість, інноваційні досягнення та міцні партнерські зв'язки дають нам можливість створювати провідні рішення в області мереж, обладнання зв'язку, хмарних обчислень, а також у виробництві мобільної техніки й планшетів. Розробляючи конкурентоспроможні рішення й послуги, ми прагнемо створити максимальну цінність для операторів, підприємств зв'язку та споживачів нашої продукції.

Станом на кінець 2013 року, продукцію компанії Huawei представлено більш ніж у 140 країнах світу. Кожен третій дзвінок у світі здійснюється за допомогою телекомунікаційного обладнання Huawei. Співробітники компанії Huawei з досліджень і розробок (які становлять 45% загальної кількості працівників Huawei по всьому світу) розробили понад 70 000 продуктів і рішень. Ми створили 16 дослідницьких центрів у таких країнах, як: Німеччина, Швеція, США, Франція, Італія, Росія, Індія і Китай.За даними аналітичної компанії IDC за друге півріччя 2014 року, компанія Huawei четвертий квартал поспіль зберігає за собою третє місце світового рейтингу постачання смартфонів. У другому кварталі 2014 Huawei поставила на ринок 20,3 млн. одиниць смартфонів, збільшивши кількість відвантаженої продукції на 95,1%. Таким чином, компанія продемонструвала найбільш активний рівень зростання серед конкурентів.

Пристрої Huawei – це смартфони та планшети, роутери та модеми, цифрові приставки і багато іншого, що поєднує інноваційні технології та стильний дизайн.

Huawei в Україні

Більшість операторів як мобільного, так і фіксованого зв’язку України знають і довіряють якості пристроїв Huawei. Найбільшими корпоративними клієнтами є «Київстар», «МТС», «Астеліт», «Укртелеком», «Інтертелеком», «Телесистеми України» (ТМ «People.net»).За весь час присутності компанії на ринку, мільйони українців стали власниками пристроїв Huawei, отримавши неповторний досвід та задоволення від користування нашими продуктами.

Ключові дати роботи компанії в Україні:

1998 р.: Компанія відкриває представництво в Україні.

2000-ні рр.: Через операторів зв’язку розпочинаються офіційні продажі пристроїв Huawei на території України.

2006 р.: Укладено договір з найбільшим оператором фіксованого зв'язку Utel.

2007 р.: Розпочато офіційне сервісне обслуговування, доступне на всій території України (обласні центри та деякі районні центри).

2008 р.: Початок співпраці з оператором Kyivstar.

2009 р.: Початок співпраці з оператором Life.

2012 р. :початок продажу смартфонів та планшетів Huawei на українському ринку.

2013 р. : старт рекламної кампанії на підтримку виходу на ринок України флагманського смартфону Huawei Ascend P6.

2014 р. : Відкриття перших дисплей зон у Києві та Україні.

Телефони+380444987718 ; +380445017719
Адреса компанії01054, м. Київ, вул. Воровського 24, 2-ий поверх
ПІБ директоран/в

Сайт компанії Редагувати