ТОВ "САТВА І. К."

ТОВ

Фірма «САТВА» заснована в 1992 році. Сьогодні – це виробниче підприємство, яке добре відоме в Україні та за її межами. «САТВА» розташована в обласному центрі – м. Тернопіль, Західна Україна.

За більш, ніж 20 років на ринку України обладнання «САТВА» зарекомендувало себе як якісне і надійне, експлуатується на кафедрах університетів, академій, в обласних і районних клініках, приватних стоматологічних кабінетах тощо. В 2005 році випущена 1000-на стоматустановка. «САТВА» постійно оновлює свою продукцію. Нові розробки експонуються на основних міжнародних стоматологічних виставках, які проводяться в Україні: Київ (тричі на рік), Дніпропетровськ, Львів та ін.

Фірма «САТВА» створила ринкову сервісну мережу, яка включає 21-го представника в обласних центрах України. Така система забезпечує оперативне виконання пусконалагоджувальних робіт, гарантійне та післягарантійне обслуговування. В межах України доставка обладнання здійснюється фірмами  "Делівері" , "Нова почта" та ін. (по  узгодженню з клієнтом). «САТВА» може забезпечити оснащення стоматологічних кабінетів і клінік «під ключ», а саме:

стоматологічними установками;

компресорами;

вакуумними агрегатами;

рентгенівським обладнанням;

стерилізаційним обладнанням;

наконечниками;

фотополімерними лампами;

скелерами та ін.

Ви можете ознайомитись з більш детальною інформацією в каталозі.

Сьогодні на ринку України «САТВА» може запропонувати найкраще співвідношення «ЦІНА-ЯКІСТЬ».

«САТВА» співпрацює з провідними зарубіжними виробниками стоматологічного обладнання, якими є провідні фірми Італії, Японії, Німеччини, США, Словакії, Чехії, Польщі, Тайваню, Кореї, Франції та ін.

Вся продукція фірми «САТВА» відповідає вимогам діючих державних стандартів, затверджена для застосування в медичній практиці «Свідоцтвом про державну реєстрацію» №4559/2005 і «Атестатом виробництва» №UA3.003.0417-06, сертифікована в Україні Сертифікатом відповідності №UA1.003.0087314-04.

Придбавши обладнання «САТВА», Ви знайдете надійного і взаємовигідного партнера, який забезпечить Вам збільшення прибутків і розширення бізнесу.

Телефони+38(0352) 28-92-91, 26-71-56, 28-71-75
Адреса компанії46023, м. Тернопіль вул. 15 Квітня, 6, а/с 314
ПІБ директораБібік Анатолій Миколайович, директор

Сайт компанії Редагувати