ТОВ "ДЖЕЙ ДІ ГРУП"

ТОВ

Інтернет. Швидкісний та стабільний доступ в інтернет за технологією FTTB. Забудьте про перешкоди у спілкуванні та постійні затримки в іграх!

IP-ТЕЛЕФОНІЯ. Ми допоможемо вам налаштувати сучасні, гнучкі та прості у маштабуванні системи IP-телефонії. Телефонний номер більше не буде прив'язаний до конкретної адреси, а голосове меню буде таким, як потрібно саме вам.

ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ. Спостерігайте за своєю квартирою, офісом, будинком, дитячим майданчиком вашої дитини прямо з мобільного. За допомогою сучасних IP-камер це дуже просто!

СКУД ТА ДОМОФОНИ. Підключимо та налаштуємо домофони, відеодомофони, автоматичні та комп'ютеризовані системи контролю доступу в офісі, квартирі або будинку.

ОРГАНІЗАЦІЯ ШВИДКІСНИХ wi-Fi мереж. Забудьте про дроти та обмеженість у користуванні інтернетом! Ми допоможемо побудувати швидкісну Wi-Fi мережу будь-якої складності та відчути справжню свободу.

Прокладка та обслуговування СКС. Якісно та швидко прокладемо магістральну або локальну кабельну мережу. З'єднаємо та налаштуємо комп'ютери та всі мережеві пристрої. Проводимо роботи "під ключ" з волоконно-оптичним кабелем.

Адміністрування. Налаштуємо та допоможемо в обслуговуванні офісних систем будь-якої складності. Пошта, файлові сервери, принтери, RDP та AD більше не будуть вашими проблемами! Також розмістимо ваші сервери на потужній серверній площі.

Ремонт та модернізація ПК. Усунемо будь-яку несправність вашого ПК або ноутбуку. Модернізуємо застарілі комп'ютери або проконсультуємо при купівлі нового. Даємо гарантію на виконані роботи.

Телефони+38(044) 377 74 72
Адреса компанії04071, м. Київ, вул. Ярославська 4Б
ПІБ директораОбодовський Є. О.

Теги:

Сайт компанії Редагувати