ПАТ "Київстар"

ПАТ

Свою історію в Україні компанія почала ще 1994 року, а вже 9 грудня 1997-го в мережі Київстар пролунав перший дзвінок.

Сьогодні Київстар – найбільший оператор телекомунікацій України, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Абонентами компанії є понад 26 млн клієнтів мобільного зв'язку і близько 820 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

Київстар входить до складу VimpelCom Ltd., однієї з найбільших у світі інтегрованих телекомунікаційних компаній, з головним офісом у Нідерландах. Холдингова компанія володіє телекомунікаційними активами в країнах СНД, Європи, Азії, Африки, а її акції знаходяться у вільному обігу на нью-йоркській фондовій біржі NASDAQ. Виконавчий директор VimpelCom Ltd. – Жан-Ів Шарльє.

Київстар – одна з небагатьох компаній у складі VimpelCom Ltd., що надає послуги під власним, суто українським брендом. Щорічно проводяться міжнародні дослідження параметрів мережі Київстар, за результатами яких компанія демонструє кращу якість і продуктивність ніж у середньому в регіоні та світі.

Київстар досяг значних успіхів завдяки інвестиціям в розвиток власної волоконно-оптичної мережі, яка є важливою ланкою в обміні трафіком між Європою та Азією і надійним партнером українців у процесі зв'язку з іншими країнами світу. Компанія надає роумінгові послуги в 195 країнах на п'яти континентах.

За більш ніж 20 років існування на території України, Київстар безперервно розвиває технічну інфраструктуру телеком-ринку й сумлінно виконує всі зобов'язання перед державою і суспільством. Компанія багато років поспіль є найбільшим платником до Державного бюджету України серед компаній галузі транспорту та зв'язку, а також одним з найкращих роботодавців і найбільш соціально відповідальних суб'єктів господарювання.

Київстар — перша компанія, що впровадила для українських абонентів мобільного зв'язку кращі телеком-послуги європейських ринків. Так, 1998 року компанія першою запропонувала абонентам послугу SMS, а 2000-го — першою почала надавати доступ до мережі Інтернет за технологією WAP. Згодом Київстар першим масово впровадив «пакетні» тарифні плани без плати за хвилини та першим скасував помегабайтну тарифікацію інтернету в більшості тарифних планів.

Компанія, першою серед телеком-операторів України, повністю модернізувала комутаційну мережу для підготовки до технологій швидкісної мобільної передачі даних. У мережі Київстар встановлено унікальне для України обладнання MSC Server Blade Cluster — комутатори нового покоління, що підтримують технології від 2,5G до LTE. У 2012 році розпочато процес заміни обладнання базових станцій для повного переходу на IP-архітектуру.

Колектив Київстар — це близько 4000 професіоналів по всій Україні. У компанії створена система безперервного навчання та підвищення кваліфікації, заохочення та захисту працівників:

Щорічно більше 50% працівників компанії підвищують кваліфікацію на курсах і тренінгах, організованих компанією.

40% користуються гнучким робочим графіком. За необхідності, будь-який працівник може працювати дистанційно – через систему «Віртуальний офіс».

Турбота компанії про здоров'я працівників є невід'ємною частиною соціального пакету. Працівники Київстар можуть отримувати медичні послуги в більш ніж 1 000 клініках, оздоровчих установах і аптеках в 99 містах країни.

Як національна компанія, що була створена українцями для українців, Київстар приділяє значну увагу соціальній відповідальності бізнесу та внеску в розвиток України:

Постійно впроваджує ініціативи, спрямовані на формування культури користування мобільним зв'язком.

Популяризує безпечне користування інтернетом дітьми.

На благодійних засадах забезпечує понад 270 українських шкіл швидкісним інтернетом.

Бере активну участь у волонтерських програмах.

Системно допомагає підшефним закладам для дітей-інвалідів та геріатричним центрам у 12 містах України.

Сприяє здоровому способу життя через програму «Мобільне здоров'я».

Впродовж своєї 21-річної історії розвитку, Київстар став лідером галузі телекомунікацій та суспільного життя України, провідником найкращих цінностей з обслуговування абонентів та створення найкращих продуктів:

Компанія є лідером розвитку послуг 3G серед GSM-операторів України і забезпечує швидкісним мобільним інтернетом найбільшу кількість міст і селищ України.

Сьогодні послугами Київстар користується понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку і близько 820 тис. — широкосмугового інтернету.

Волоконно-оптична мережа Київстар простягається на більш ніж 50 тис. км, а ємність зовнішніх каналів вища за 620 Гбіт/с.

За час своєї діяльності в Україні, Київстар інвестував у розвиток телеком-послуг більше 35 млрд грн та перерахував до державного бюджету понад 40 млрд грн податків і зборів.

Телефони+38 0800 300 466, 466
Адреса компанії03110, м. Київ, просп. В. Лобановського, 51
ПІБ директораОлійник О.В., директор по персоналу та розвитку організації

Сайт компанії Редагувати