Державне підприємство "Антонов"

Державне підприємство

Передові ідеї й технології особливо затребувані в наш динамічний час. Саме з таким продуктом виступає на світовому ринку ДП "АНТОНОВ", що має ім'я свого засновника -  видатного авіаконструктора Олега Костянтиновича Антонова.

Авторству колективу нашого підприємства належить більше ста типів і модифікацій пасажирських, транспортних і спеціалізованих літаків, розтиражованих у кількості більше 22 000 екземплярів. Особливу гордість авіаконструкторів становлять вантажні гіганти "Руслан" і "Мрія", що є візитною карткою фірми. На їхньому рахунку 270 світових рекордів. Усього ж літаки "Антонов" установили більше 500 рекордів.

Наше підприємство, історія якого нараховує близько 70 років, нині є одним з небагатьох підприємств, що реалізують повний цикл створення сучасного літального апарата - від передпроектних наукових досліджень до будівлі, випробувань, сертифікації, серійного виробництва й післяпродажного обслуговування.

Специфіка галузі висуває особливі вимоги до формування персоналу, і "Антонов" по праву пишається своїм основним капіталом - високопрофесійними кадрами.  Сьогодні на підприємстві працюють більше 13 500 співробітників - представників 198 професій і спеціальностей, повний штат конструкторів і вчених, що працюють в 35 наукових напрямках, у тому числі таких рідких, як аеродинаміка й міцність літальних апаратів, механіка, гідравліка, теплотехніка, авіоніка, матеріалознавство. На всіх етапах розробки літаків зайняті справжні майстри своєї справи, виконані почуття відповідальності за кінцевий результат.

Основними підрозділами ДП "АНТОНОВ" є:

дослідно-конструкторське бюро з проектування, перспективних і експериментальних досліджень, сертифікації, супроводу серійного виробництва й експлуатації;

дослідне виробництво, основним завданням якого є виготовлення експериментальних зразків авіаційної техніки;

льотно-іспитова й доводочна база, призначена для проведення літних випробувань, доробки й сертифікації літаків, а також для навчання літного й технічного персоналу;

служби провідних спеціалістів з проектів.

До складу ДП "АНТОНОВ" також входять авіатранспортний підрозділ - Національний авіаперевізник авіакомпанія "Авіалінії Антонова", що забезпечує доставку різних вантажів по усьому світі, і філія "Серійний завод "АНТОНОВ", де налагоджене серійне виробництво літаків "Антонов".

Весь цей комплекс дозволяє втілювати конструкторські ідеї в реальну авіатехніку. Таким чином, на ринок виноситься конкурентоспроможна продукція, у тому числі розробки, що надають нашим партнерам можливості розвитку й модернізації власного авіабудування.

Ми  цінуємо наших численних партнерів у 78 країнах і завжди раді новим можливостям для розвитку співробітництва.

Телефони+38044 454 31 49, Факс: (+380 44) 400 81 44
Адреса компанії03062, м. Київ, вул. Туполєва, 1
ПІБ директораМаєвський В.Є., заст. директора з кадрових питань

Сайт компанії Редагувати