ТОВ "Лайфселл"

ТОВ

У компанії "АСТЕЛІТ" (ТМ life:)) найбільшу цінність становлять люди, і тому ми робимо все можливе для того, щоб підтримувати, розвивати й просувати наших фахівців. Мобільний оператор life:) є одним з найбільших роботодавців в Україні. Компанія налічує понад 1000 працівників, також ми створили понад 50 000 робочих місць за посередництвом тисяч партнерів. Life:) усебічно підтримує своїх працівників, пропонуючи такі додаткові пільги, як медичне страхування, страхування членів сім'ї та страхування життя; соціальне забезпечення, позики та інші соціальні гарантії. Щороку компанія інвестує час та кошти у підвищення професійного рівня та ефективності працівників. Усім працівникам гарантовано не лише забезпечені законом відпустки (щорічні, з метою навчання, декретні тощо), але й додаткові (наприклад, для святкування весіль, важливих подій у родинах).

Щороку в компанії здійснюється перегляд заробітних плат для забезпечення конкурентної винагороди, а також існують щорічні й щоквартальні бонуси. Усі працівники life:) мають однакові можливості для розвитку. Успішна кар'єра в компанії залежить від досвіду, професіоналізму, результатів роботи та бажання працювати. Ми заохочуємо наших фахівців до професійного розвитку та зростання і пропонуємо тренінги та навчання в Україні та за кордоном.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК

Управління талантами / Підгтовка кадрових резервів

Компанія "АСТЕЛІТ" цінує кожного працівника і прагне забезпечити максимальні можливості для розвитку та кар'єрного зростання кожному, хто своїми досягненнями та постійним прагненням вдосконалення підтверджує готовність розвиватися всередині компанії.

Англійська мова

Враховуючи використання двох робочих мов: української та англійської, компанія надає працівникам можливість вивчати або вдосконалювати англійську мову. Навчання проводять викладачі з найкращих мовних шкіл на території офісів компанії в ранкові, обіденні або вечірні часи. В залежності від індивідуального успіху в навчанні в компанії діє система компенсації коштів на вивчення англійської мови. За час роботи в компанії чимало працівників підвищило свій рівень володіння англійською від базового до ділового розмовного.

Внутрішні тренери

За роки роботи в компанії life:) сформувався резерв фахівців високої кваліфікації, що мають унікальні знання й навички і готові ділитися ними з іншими працівниками. Тому в компанії створено Програму розвитку внутрішніх тренерів, яка дозволяє передати досвід експертів компанії працівникам, котрі цього потребують. Внутрішніми тренерами розроблено низку програм для розвитку нетехнічних навичок, наприклад, "Співбесіда за компетенціями", "Ефективна нарада", "Особиста ефективність", "Управління проектами", "Економіка підприємства та основи податкового планування", "Навички презентації" та інші.

Оцінка корпоративної культури

Раз на рік у компанії відбуваються опитування менеджерів за методом оцінки корпоративної культури Денісона. Організаційна культура та лідерство в компанії оцінюються за такими параметрами, як адаптивність, залученість, сталість та місія, які, згідно з дослідженнями, безпосередньо впливають на фінансові показники компанії. У підсумку ми отримуємо порівняльні результати компанії "АСТЕЛІТ" із вибіркою компаній у галузі високих технологій та телекомунікації. Це дає змогу визначати сильні сторони та зони покращення організаційної культури компанії. Керуючись результатами опитування Денісона, ми привносимо зміни до корпоративних правил та програм навчання й розвитку, створюємо спеціальні проекти для окремих функціональних груп тощо.

E-навчання

У лютому 2009 року компанія "АСТЕЛІТ" запровадила систему електронного навчання та створила спеціальний портал, який містить інформацію про всі інструменти та форми навчання в компанії. На сьогодні це найбільш досконала система на ринку України, а спеціалісти підтримки електронного навчання накопичили унікальний досвід опрацювання та впровадження електронних продуктів. Кожен працівник компанії та її ключові партнери мають індивідуальний доступ до цієї платформи й можуть скористатися електронними навчальними курсами різних напрямків: менеджмент, GSM, обслуговування абонентів, фінанси, управління ефективністю роботи та особистою ефективністю.

Фахівці life:) розробляють дистанційні курси разом з експертами відповідної галузі, які працюють у компанії. Адже саме вони є носіями унікальних технологій, що застосовуються в нашому бізнесі.

З 15 січня 2016 року life:) став lifecell. Під брендом life:) компанія пропрацювала на українському ринку понад десять років. У наступне десятиліття оператор №1 для смартфонів увійшов вже з іншою назвою - lifecell. Під новим брендом компанія продовжить свою діяльність на ринку як зрілий, досвідчений та мультисервісний оператор для всіх категорій абонентів.

Телефони +38044 233-31-31, +38 044 594 40 90 (факс)
Адреса компанії 03110, м. Київ, вул. Солом'янська, 11, літера "А"
ПІБ директораДороніна Н.В., начальник департаменту управління персоналом

Сайт компанії Редагувати