ТОВ "Лінкстар"

ТОВ

Компанія «Лінкстар» заснована в грудні 2005 року. Основна сфера нашої діяльності – організація і ведення нових розробок в області високих технологій, зокрема – мікрохвильових систем широкосмугового безпровідного доступу. «Лінкстар» активно співпрацює як з українськими, так і з закордонними партнерами. Компанія вже достатньо відома не тільки в Україні, але і в інших країнах, включаючи таких азіатських «тигрів», як Малайзія, Індонезія і Сінгапур. Це свідчить про  стрімку динаміку нашого розвитку і активний пошук свого сегменту на світовому ринку. В травні 2008 року представники нашої компанії були єдиними від України делегатами всесвітнього телекомунікаційного конгресу WCIT'08, що проходив в столиці Малайзії м.Куала-Лумпур. В рамках даного конгресу ми, спільно з нашою малазійською партнерською компанією Alied Digital Infonet Berhad, презентували результат нашої спільної розробки - технологію AIDAAS. В даний час впровадження цієї технології здійснюється в столиці Філіппін Манілі.

«Лінкстар» намагається поєднувати в своїй роботі ентузіазм і прагматизм. Ми спираємося на найкращі вітчизняні науково-інженерні кадри. В компанії прагнуть побачити перспективу в розробках українських вчених та інженерів, та надати їм новий імпульс для успішного виходу на світовий ринок. Свої розробки ми захищаємо патентами.

«Лінкстар» гарантує високу якість своєї продукції і надає технічну підтримку і гарантійний сервіс. В нашій компанії працюють досвідчені спеціалісти, які при необхідності установлять та навчать роботі з нашим обладнанням в будь-якій точці світу.

Телефони+380 44 464 99 06
Адреса компанії04211, м. Київ, вул. Лайоша Гавро 9Є
ПІБ директоран/в

Сайт компанії Редагувати